ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Liquid Soap classic
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Kamill
 
Liquid Soap classic
 Ky sapun i lëngshme pastron duart tuaja dhe të kujdeset për to  mënyrë të natyrshme. Ekstrakti i kamomilit zbut dhe largon lodhjen e lëkurës për të nxitur rigjenerimin e saj natyral.

Avantazhet e produktit:

     Lëkura merr vlera pH
     I miratuar dermatologjikisht
     Ka baza bimore
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
300ml
Artikulli #11379
0 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
800 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda TRANSPARENT GEL ...
450 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1800 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
900 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Davidoff Zino ...
5800 LEK
Creation lamis Alumi ...
900 LEK
Jacques Coquette ...
1200 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Tesori d'Oriente Mus ...
440 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Top Ten Pure Lightne ...
900 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
Chloe INTENSE ...
9200 LEK - 11600 LEK
Diesel Fuel for Life ...
3000 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Gres Gres Cabotine G ...
3500 LEK
Guerlain Insolence I ...
6300 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
Laura Biagiotti Emot ...
5200 LEK
Marc Jacobs Lola ...
6000 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK