ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Body Lotion sensitiv
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Kamill
 
Body Lotion sensitiv
 Për lëkurë të ndjeshme.

Ky locion trupi është një locion i butë dhe qetësues. Kujdes hidratues për lëkurë të ndjeshme. Formula me vitaminë E jep lagështi të qëndrueshme dhe të mbron nga tharja. Ekstraktet e kamomilit zbusin lekuren dhe kujdesen për ate mënyrë të natyrshme.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
250ml
Artikulli #11388
300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Perfect Cove ...
1000 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1150 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Escada Sentiment ...
1800 LEK - 5700 LEK
Prada Prada ...
7100 LEK - 8500 LEK
Kenzo L'Eau par Kenz ...
5500 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Paris Vally Nitro ...
2100 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Calvin Klein Eternit ...
6500 LEK
Shiseido Zen ...
5100 LEK - 10500 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Burberry The beat ...
2500 LEK - 5300 LEK
CAROLINA HERRERA Gin ...
6500 LEK
DKNY DKNY ...
3800 LEK
Dunhill Dunhill ...
5000 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Lagerfeld Lagerfeld ...
4000 LEK
MOLINARD  AMBRÉ LUM ...
18500 LEK
MOLINARD Musc Eau de ...
7400 LEK
MOLINARD Habanita Ca ...
7500 LEK
PENHALIGON'S ENDYMIO ...
12000 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK