ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Hand Hygiene-Gel anti-bakteriell
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Kamill
 
Hand Hygiene-Gel anti-bakteriell
 Xheli per higjenen e duarve është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm kudo në çdo kohë. Është i lehtë për tu aplikuar, pa përdorur ujë dhe sapun. Kjo e bën lëkurën higjenikisht te pastër dhe i jep një aromë të këndshme të freskët.
Produkt i testuar dermatologjikisht.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
75ml
Artikulli #11390
0 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Flormar True color P ...
280 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1800 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Energise ...
4300 LEK - 7000 LEK
Gucci Eau de Parfum ...
5000 LEK - 10000 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
5500 LEK
B.U Heart Beat ...
800 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Amb ...
440 LEK
Paris Vally Kisses&H ...
2100 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Lolita Lempicka Loli ...
3500 LEK - 7300 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7500 LEK
Escada Desire Me ...
4200 LEK - 8200 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4800 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Lacoste Lacoste Pour ...
3250 LEK
Calvin Klein Calvin ...
4200 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
9000 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Schauma Fresh it Up ...
240 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK