ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
VINYL 508 24h
 
 
Impala
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Impala
 
VINYL 508 24h
 E lëngshme, shkëlqim i lartë dhe intensive e zezë. E shpejtë dhe e lehtë për tu aplikuar dhe kontrolluar. Me nje maje te gjate, fleksible dhe të hollë.
Dermatologjikisht i testuar.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
VINYL 508 24h
Artikulli #11464
450 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Impala Mascara LASH ...
NOTE MINERAL BLUSHER ...
1900 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
550 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
Guerlain L'instant d ...
7900 LEK - 8500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 12950 LEK
Hugo Boss Energise ...
4300 LEK - 7000 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Calvin Klein Eternit ...
5800 LEK
Creation lamis Colos ...
900 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Zen ...
440 LEK
Jacques Red Gracious ...
980 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
CAROLINA HERRERA AQU ...
3000 LEK - 5200 LEK
Escada Incredible Me ...
3000 LEK - 6500 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 13900 LEK
TOM FORD Tom Ford Tu ...
30000 LEK
TOM FORD Tom Ford Ou ...
30000 LEK
MOLINARD MOLINARD DE ...
9700 LEK
Dior Miss Dior Eau D ...
8900 LEK - 13000 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
AlmaK AmaK Hair Care ...
1100 LEK
Acqua di Parma SUBLI ...
8500 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK