ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Ultimate eyeliner 509
 
 
Impala
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Impala
 
Ultimate eyeliner 509
 Për linja të sakta dhe aplikim të saktë.
     I papërshkueshëm nga uji dhe thahet shpejte. 
      I përshtatshëm për klimë të nxehtë dhe me lageshtire
     Testuar në oftalmologjik, pa paraben. 
Prodhuar ne Gjermani.
      Dermatologjikisht i testuar.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Ultimate eyeliner 509
Artikulli #11466
500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Perfect Cove ...
1000 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
450 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Impala Micromatic ...
400 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
Impala Upgrade Masca ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
690 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
760 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
COLLISTAR MATTIFYING ...
2945 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
6950 LEK
CHANEL Coco eau de p ...
7500 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Hugo Boss Boss Soul ...
2500 LEK - 6500 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
6000 LEK
Tesori d'Oriente Mus ...
440 LEK
Roberto Cavalli Serp ...
6000 LEK
Top Ten Dynamic puls ...
900 LEK - 1100 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Montblanc EXCEPTIONN ...
5500 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
3500 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
French Connection UK  ...
2000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
300 LEK
Jimmy Choo  JIMMY CH ...
6500 LEK
MOLINARD Habanita Ea ...
3800 LEK - 11500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
8800 LEK - 16900 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2800 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4450 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK