ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Impala Terracota Baced Powder
 
 
Impala
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Impala
 
Impala Terracota Baced Powder
 Impala Terracotta është një produkt me cilësi super të mire që siguron aplikim të pastër dhe të butë. Formula e pjekur siguron ekonomi të lartë të produktit kur përdoret.  Nje produkt i cili eshte pelqyer shume, gjithashtu eshte dhe dermatologjikisht i testuar.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
IMPALA TERRACOTTA Baked Powder Double
Artikulli #11468
0 LEK SHTO NË SHPORTË
IMPALA TERRACOTTA Baked Powder Mono
Artikulli #11469
0 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
Cacharel Anais Anais ...
5300 LEK
Escada Signature ...
1800 LEK - 6000 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Prada Infusion D'Iri ...
6200 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Gucci Envy ...
4300 LEK
Jacques Opportunity ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Orc ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Leg ...
440 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
Valentino Rock'n Dre ...
5200 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Lagerfeld Lagerfeld ...
4000 LEK
AXE Apollo Dry ...
350 LEK
Playboy Miami ...
400 LEK
Moda BODY SPRAY ...
400 LEK
Colgate MaxFresh ...
200 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
0 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK