ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
IMPALA Automatic matt lipstick
 
 
Impala
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Impala
 
IMPALA Automatic matt lipstick
 Impala Mat Lipstick me formule longlasting.
Cilësi e butë që aplikohet mirë dhe në mënyrë të barabartë.
Formula është absolutisht matt.
Përmban dyll natyralë dhe vaj avokado, për një qendrueshmeri të këndshme.
Formula eshte dermatologjikisht e testuar.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  

Artikulli #11473
0 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Impala Dipliner 501 ...
500 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1250 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
800 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
CHANEL Coco eau de p ...
7500 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Burberry London ...
3800 LEK - 7900 LEK
Cacharel Amor Pour H ...
7000 LEK
Givenchy Hot couture ...
6000 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Creation lamis Illis ...
1000 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
Christina Aguilera I ...
1800 LEK - 4500 LEK
Davidoff Adventure e ...
5500 LEK - 7300 LEK
Dupont Dupont Men ...
3300 LEK - 4600 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK - 7300 LEK
Gres Gres Cabotine G ...
3500 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
Moda EAU DE TOILETTE ...
200 LEK
Lacoste Lacoste Pour ...
3250 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK