ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Soothing Facial Cleansing Milk
 
 
AlmaK
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA AlmaK
 
Soothing Facial Cleansing Milk
Përzierja e përsosur e qumështit të mineraleve të Detit të Vdekur dhe ekstrakte të ujit, algave dhe rozmarisë që hap poret dhe zbut grimcat dhe papastërtitë. Gjalp avokado dhe vaj farë rrushi japin nje hidratim te thelle fale formules qetesuese.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Qumesht pastrues per fytyren
Artikulli #11480
1 990 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
450 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE BB CREAM ...
1600 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
990 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
1280 LEK
Makeup Revolution London& ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
650 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
760 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
4950 LEK
Burberry London ...
3800 LEK - 7900 LEK
Lancome Magnifique ...
4500 LEK - 7000 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Cacharel Amor amor ...
6000 LEK
Givenchy Hot couture ...
6000 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Energise ...
4300 LEK - 7000 LEK
Paris Vally Ragazzo ...
2100 LEK
Paris Vally Vero Amo ...
2100 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Dupont Passenger for ...
2800 LEK - 3300 LEK
Giorgio Armani Empor ...
6000 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Flormar Deodorant Fo ...
320 LEK
Giorgio Armani Arman ...
55000 LEK
Dior Miss Dior Eau D ...
8900 LEK - 13000 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
13750 LEK
Acqua di Parma AFTER ...
7300 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
Acqua di Parma Peoni ...
8600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR INTENSIVE ...
5890 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Taft Creative Look M ...
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK