ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
 Youth Enhancing Eye Gel
 
 
AlmaK
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA AlmaK
 
Youth Enhancing Eye Gel
 
1-Formuluar posaçërisht për të ushqyer dhe hidratuar lëkurën e hollë, delikate dhe të ndjeshme të zonës së syve.
2-Pluhur me diamant të vërtetë jep një shkëlqim rinor, shkëlqim.
3-Formula e butë, freskuese zvogëlon sytë e fryrë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Gel anti-rrudhe per syte 25ml
Artikulli #11492
4 900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Mascara MiniM ...
Brooklin Tiny Tip ...
300 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
760 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
Calvin Klein Be ...
6900 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Moschino I Love Love ...
4200 LEK - 5400 LEK
Moschino Couture ...
7300 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Gucci Envy ...
4300 LEK
Calvin Klein Euphori ...
8500 LEK
Burberry Brit ...
2500 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Diesel Fuel for Life ...
3000 LEK - 8000 LEK
Dupont Passenger for ...
2800 LEK - 3300 LEK
Dupont Rose ...
3000 LEK - 5300 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
9200 LEK - 15950 LEK
TOM FORD Tom Ford Ma ...
30000 LEK
TOM FORD Tom Ford Tu ...
30000 LEK
MOLINARD Lavande Eau ...
7400 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR PURE ACTIV ...
4450 LEK
COLLISTAR FIRMING TA ...
5890 LEK
Genera Mask rigjener ...
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK