ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
CH Carolina Herrera
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA CAROLINA HERRERA
 
CH Carolina Herrera
 Nga Venezuela në Londër duke kaluar nëpër Nju Jork, CH Carolina Herrera përmban thelbin e kujtimeve dhe përvojave të saj më të çmuara, duke marrë frymëzim nga gama e saj e gjerë e shijeve. CH shprehet në lëkurë, metal dhe në të kuqe intensive: një bashkim midis traditës klasike dhe inovacionit bashkëkohor.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
CH Carolina Herrera 100 ml
Artikulli #11522
8 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
NOTE BB CREAM ...
1300 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
2500 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
900 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Versace Blue jeans ...
2860 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Gucci Pour Homme II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Bvlgari BLV ...
2800 LEK - 5000 LEK
CHANEL Coco Mademois ...
8000 LEK
Valentino Valentino ...
6000 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
Revlon Charlie ...
1500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7500 LEK
Ermenegildo Zegna Ze ...
5500 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Lacoste Elegance ...
6400 LEK
Lacoste Love of Pink ...
6000 LEK
Dolce & Gabbana Desi ...
9500 LEK
Lancome La vie est b ...
12000 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK