ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
La vie est belle
 
 
Lancome
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Lancome
 
La vie est belle
 Frymëzuar nga Julia Roberts, La Vie Est Belle është një aromë e sofistikuar, femërore që përfaqëson bukurinë e jetës. E vendosur në një shishe qelqi elegante, parfumi është i përkryer për veshin e ditës dhe mbrëmjes.
Krijuar nga tre prej parfumerëve kryesorë të Francës, aroma hapet me shënime nga dardha, bergamota, piper i kuq. zgjeruar më tej nga jasemini, tuberoza dhe lule portokalli para se të vendosen në një bazë tonka, patchouli dhe iris.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
LANCÔME LA VIE EST BELLE EDP INTENSE
Artikulli #11527
12 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
600 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
400 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
550 LEK
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
560 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1800 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR ULTRA-REGE ...
7250 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
3200 LEK - 11800 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Givenchy Hot couture ...
6000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
Paris Vally Foxy ...
1900 LEK
Jacques Rich and Fam ...
980 LEK
Yves Saint Laurent Y ...
0 LEK - 8500 LEK
Ralph Lauren Polo Do ...
4200 LEK
Burberry Weekend ...
3500 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
Christina Aguilera C ...
1800 LEK
Givenchy Play ...
3800 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Gucci Eau De Parfum ...
4500 LEK
Jimmy Choo  Jimmy Ch ...
7500 LEK - 9500 LEK
MOLINARD Rose Turkia ...
25000 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Acqua di Parma Gelso ...
8400 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2800 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK