ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
NOTE SKIN PERFECTING ILLUMINATOR
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
NOTE SKIN PERFECTING ILLUMINATOR
 Me formulën e saj të satines dhe çiltërsisht shkëlqimin e perlave të pastra që arrijnë përsosmërinë, ky iluminator hidraton, zbut, shkëlqen lëkurën dhe korrigjon tonin e lëkurës. Duke qenë i përshtatshëm për lloje të lëkurës normale, të thata dhe matt, ky produkt mund të përdoret gjithashtu si një highlighter.
Aplikimi: Ju mund të përdorni Skin Perfecting Illuminator vetë, përdorni gishtat për të aplikuar një sasi shumë të vogël të iluminatorit.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
NOTE SKIN PERFECTING ILLUMINATOR 35ml
Artikulli #11537
1 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
750 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Makeup Revolution London& ...
1800 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
COLLISTAR ENERGY+REG ...
5375 LEK
Burberry London ...
3800 LEK - 7900 LEK
Kenzo L'eau par Kenz ...
4000 LEK
Calvin Klein Ck one ...
4900 LEK
Jacques Solitude ...
1200 LEK
Paris Vally Foxy ...
1900 LEK
Paris Vally Encoded ...
1900 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
Cindy Crawford Summe ...
2500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Dunhill Dunhill ...
5000 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Laura Biagiotti Laur ...
5300 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
Ver Nel Ver Nel Sacc ...
290 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
MOLINARD Molinard Ha ...
6000 LEK - 14500 LEK
MOLINARD Musc Eau de ...
7400 LEK
MOLINARD Nirmala Eau ...
5500 LEK - 10850 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9400 LEK - 13000 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
COLLISTAR SUBLIME BL ...
5890 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK