ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
NOTE SKIN PERFECTING PRIMER
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
NOTE SKIN PERFECTING PRIMER
 Duke qenë i përshtatshëm për lëkurën me vaj dhe mikse, ky primer nuk përmban vaj dhe mattifikon lëkurën.Ndikon drejtperdrejte ne mbylljen e poreve dhe ne hidratimin e lekures.
Aplikimi: Aplikoni mbi lëkurë të pastër dhe të sapolare,pasi ne kete menyre poret sapo jane hapur duke hidratuar lekuren tuaj.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
SKIN PERFECTING PRIMER 35ml
Artikulli #11539
1 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1600 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1500 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Lacoste Touch of pin ...
5200 LEK - 7800 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 8000 LEK
Creation lamis Colos ...
900 LEK
Paris Vally Ragazzo ...
2100 LEK
Jacques Solitude ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Orc ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Top Ten FLORAL DREAM ...
900 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
CAROLINA HERRERA Gin ...
6500 LEK
Chloe NARCISSE ...
5500 LEK
DKNY DKNY ...
3800 LEK
AXE Apollo Dry ...
350 LEK
Bvlgari Goldea The R ...
7800 LEK
MOLINARD Vanille Eau ...
7400 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK