ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
NOTE PERFECTING CONTOURING CREAM PALETTE
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
NOTE PERFECTING CONTOURING CREAM PALETTE
 Duke qenë i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, Perfecting Conturing Creme Palette ka tre nuanca për të konturuar, bronzuar dhe shendritur fytyrën. Me strukturën e saj të butë e cila permban Vitamina E dhe vaj macadamia, kjo palete sjell kontrollon prodhimin e tepruar të sebumit dhe siguron ekuilibër intensiv të lagështisë se lekures. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
NOTE PERFECTING CONTOURING CREAM PALETTE 01
Artikulli #11542
1 300 LEK SHTO NË SHPORTË
NOTE PERFECTING CONTOURING CREAM PALETTE 02
Artikulli #11581
1 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar True color P ...
280 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
800 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Makeup Revolution London& ...
1400 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Makeup Revolution London& ...
990 LEK - 1650 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Estee Lauder Pure Wh ...
6400 LEK
Versace Pour homme ...
8000 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
Hugo Boss Boss Selec ...
2800 LEK - 7500 LEK
Genera After Shave b ...
450 LEK
Paris Vally Caliber ...
2100 LEK
Jacques Opportunity ...
1200 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Jean Paul Gaultier C ...
9500 LEK
Rubella Deba Deo ...
250 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Dunhill Fresh ...
2000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK - 7300 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Boucheron Place Vend ...
8500 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9700 LEK - 13000 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR SUBLIME ME ...
5890 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK