ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
NOTE PERFECTING CONTOURING POWDER PALETTE
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
NOTE PERFECTING CONTOURING POWDER PALETTE
 Duke qenë i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, Perfecting Conturing Powder Palette ka tre hije për të konturuar, bronzuar dhe shkëlqyer fytyrën. Ka dy versione të Perfecting Conturing Powder Palette. Me formulën e tij të butë pluhur që përbëhet nga Vitamina E dhe vaji i ëmbël bajame, ushqen dhe hidraton lëkurën.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
NOTE PERFECTING CONTOURING POWDER PALETTE 01
Artikulli #11544
1 300 LEK SHTO NË SHPORTË
NOTE PERFECTING CONTOURING POWDER PALETTE 02
Artikulli #11579
1 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Impala Mascara LASH ...
Impala Micromatic ...
400 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
600 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
1900 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Jacques Coquette ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Leg ...
440 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Yves Saint Laurent B ...
9500 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
Top Ten Natural Vita ...
900 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
Chloe NARCISSE ...
5500 LEK
Christina Aguilera I ...
1800 LEK - 4500 LEK
Dupont Blanc ...
2500 LEK
Ermenegildo Zegna Ze ...
5500 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Ver Nel Ver Nel Sacc ...
290 LEK
Carefree Aloe ...
220 LEK - 300 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Genera Balsam ...
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK