ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
NOTE PERFECTING PEN
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
NOTE PERFECTING PEN
 Duke qenë i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, Perfecting Pen redukton shenjat e lëkurës së lodhur. Me ndihmën e eliminimit të defekteve të lëkurës, ky aplikues mbulon menjëherë lëkurën dhe pikat e lodhjes dhe siguron pamje më të re. Ekzistojnë katër opsione të ndryshme ngjyrash të cilat gjithashtu mund të përdoren për të korrigjuar tonin e lëkurës. Perfecting Pen është gjithashtu e dobishme për të larguar njollat, rrathet e zinj dhe pikat e kuqe.
Aplikimi: Shtypni butonin nën aplikues derisa perberja të jetë e dukshme në sfungjer. Për t'u përdorur si një highlighter, zbatohet në majë të hundës, përgjatë vijave të ballit, në qendër të ballit tuaj dhe në mollëzat e faqeve tuaja. Përdorni gishtat tuaj për të përhapur produktin pas aplikimit.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
NOTE PERFECTING PEN
Artikulli #11546
1 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Impala Mascara LASH ...
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3000 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
Yves Saint Laurent E ...
6500 LEK
Hugo Boss Hugo Pure ...
3400 LEK - 6900 LEK
Chalon Chalou ...
580 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Afr ...
440 LEK
Jacques Red Gracious ...
980 LEK
Neutro Roberts perfe ...
350 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Narciso Rodrigues fo ...
10500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 9300 LEK
Dunhill Pure ...
1500 LEK - 1800 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Dupont Pursuit ...
2200 LEK - 5000 LEK
Moschino Toujours Gl ...
6000 LEK
CHANEL Bleu De Chane ...
9900 LEK
Jean Paul Gaultier S ...
6500 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Taft Creative Look M ...
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK