ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
NOTE TOTAL LOOK BROW KIT
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
NOTE TOTAL LOOK BROW KIT
 Vetullat e përsosur me NOTE Total Look Brow Kit
NOTE Total Brow Kit perbehet nga vaji i ëmbël i bajames dhe vitamina E që ka një efekt anti-rrudhe. Me katër përbërësit e saj, ju ndihmon të keni vetullat natyrale dhe efekt lifting pas aplikimit.Falë strukturës së tij të butë është e lehtë të aplikohet nën kockën e syve dhe punon si theksues për të ndihmuar në ngritjen e harkut të vetullave. Pas aplikimit të pluhurit dhe ndriçuesit me furçën e veçantë, dylli përdoret për të vulosur formën tuaj të përsosur. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
NOTE TOTAL LOOK BROW KIT 01
Artikulli #11548
800 LEK SHTO NË SHPORTË
NOTE TOTAL LOOK BROW KIT 02
Artikulli #11622
800 LEK SHTO NË SHPORTË
NOTE TOTAL LOOK BROW KIT 03
Artikulli #11623
800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
400 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
300 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1600 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
500 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Loreal Perfect Clean ...
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
Refan HIMALAYAN GOJI ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1500 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 10000 LEK
Valentino Rock'n Dre ...
5200 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK - 1900 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Yves Saint Laurent Y ...
0 LEK - 8500 LEK
Top Ten Fruity rhyth ...
900 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4700 LEK - 6300 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Montblanc EXCEPTIONN ...
5500 LEK
Davidoff Echo ...
3500 LEK - 5200 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4800 LEK
Givenchy My Couture ...
0 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3000 LEK - 9500 LEK
Guy Laroche Drakkar ...
4500 LEK - 5300 LEK
Lagerfeld Lagerfeld ...
4000 LEK
Lacoste Booster For ...
2600 LEK
TOM FORD Tom Ford Fl ...
25000 LEK
MOLINARD CHER WOOD D ...
18500 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
250 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK