ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Solar expertise
 
 
Loreal
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Loreal
 
Solar expertise
Ajo stimulon vetite natyrore te sistemit të mbrojtjes dhe u jep atyre hidratim si dhe mbështet rigjenerimin e saj. Jo i yndyrshëm, cilësa e larte me reflectors mikro është e këndshme ne aplikim dhe përthithet shpejt.

Hidratues, qetësues
Lekur normale
Special mbas ekspozimit ne diell.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
200ml
Artikulli #742
1 050 LEK SHTO NË SHPORTË
75ml
Artikulli #743
1 050 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
200 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
1950 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Makeup Revolution London& ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
Refan HIMALAYAN GOJI ...
850 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
Lancome Miracle ...
4700 LEK - 8600 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
Versace Versense ...
4500 LEK - 8000 LEK
Davidoff Cool Water ...
3500 LEK - 5900 LEK
Creation lamis Every ...
1000 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
Dupont Intense Men ...
3200 LEK - 4200 LEK
Ermenegildo Zegna Ze ...
5500 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3000 LEK - 9500 LEK
Lacoste Essential Sp ...
5200 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
7750 LEK - 10250 LEK
Laura Biagiotti Emot ...
5200 LEK
Calvin Klein CK One ...
6000 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
C-thru Topaz ...
250 LEK
Jimmy Choo  Jimmy Ch ...
7500 LEK - 9500 LEK
Jimmy Choo  JIMMY CH ...
6500 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK