ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Tom Ford Noir Extreme
 
 
TOM FORD
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA TOM FORD
 
Tom Ford Noir Extreme
 Noir Extreme kap aspektin e njeriut që shijon në imodërim dhe guxon të jetë i jashtëzakonshëm.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Një aromë e mbuluar me gjethe qelibar, me pemë orientalë dhe teper e kendshme per tu ndjere. 100 ml edp
Artikulli #11629
19 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
550 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Cerruti SI ...
5500 LEK
Givenchy Very Irresi ...
6000 LEK
Versace Blue jeans ...
2860 LEK
Hugo Boss Hugo XY ...
2500 LEK - 7200 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
4950 LEK - 7950 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Shiseido Zen ...
5100 LEK - 10500 LEK
Revlon Charlie ...
1500 LEK
Top Ten Natural Vita ...
900 LEK
CAROLINA HERRERA Her ...
2800 LEK - 7500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Davidoff Game ...
2500 LEK - 5000 LEK
Davidoff Hot Water ...
2500 LEK - 6500 LEK
Gres Gres Cabotine G ...
3500 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Acqua di Parma Gelso ...
8400 LEK
COLLISTAR SUBLIME BL ...
5890 LEK
COLLISTAR ANTI-WATER ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4950 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK