ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Dior JOY
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dior
 
Dior JOY
 Një parfum me lule të ndritshme nga DIOR, Joy është shënuar nga të dyja,  buzëqeshja dhe energjia. Një ode për kënaqësinë dhe jetën, lule të gjalla dhe fruta agrume janë plotësuar me simptomat e butë të pyjeve dhe muskave për një fund të qetë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
JOY Dior edp 30ml
Artikulli #11631
7 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Impala Micromatic ...
400 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
Impala Upgrade Masca ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
990 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
650 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
4950 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
3250 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
6950 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Lancome O oui ...
5900 LEK
Cartier Declaration ...
3400 LEK - 9500 LEK
Cartier Le Baiser Du ...
5800 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
paco rabanne Black X ...
2800 LEK - 5500 LEK
Kenzo Kenzo pour hom ...
5500 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Paris Vally It's del ...
2100 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Ungaro ungaro ...
2900 LEK
Top Ten Dynamic puls ...
900 LEK - 1100 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
Cindy Crawford Water ...
2500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Davidoff Adventure e ...
5500 LEK - 7300 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
Lancome La vie est b ...
12000 LEK
PENHALIGON'S QUERCUS ...
12000 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Acqua di Parma SUBLI ...
8500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK