ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Tom Ford Tuscan Leather
 
 
TOM FORD
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA TOM FORD
 
Tom Ford Tuscan Leather
 Shënimet e sipërme hapen me mjedër, shafran dhe trumzë. Zemra nxjerr frymën e esencës së bukur të olibanumit dhe të jasemines. Baza është një përbërëse që digjet në zjarr me lëkure, kamoshi, qelibar dhe drurë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Tuscan Leather Tom Ford 100ml edp
Artikulli #11648
30 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3000 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
560 LEK
Makeup Revolution London& ...
1450 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
COLLISTAR MATTIFYING ...
2945 LEK
Cacharel Promesse ...
4800 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
Gucci Envy ...
4300 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
Davidoff Hot Water ...
2500 LEK - 6500 LEK
Escada Absolutely Me ...
3200 LEK - 6500 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Ferrari Extreme ...
5000 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Hugo Boss Hugo Dark ...
5000 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Chloe L'eau de chlo ...
8000 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
30000 LEK
MOLINARD ROSE ÉMOIS ...
18000 LEK
Acqua di Parma Magno ...
11500 LEK - 15500 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
11900 LEK - 15900 LEK
Garnier Fresh - inte ...
250 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
COLLISTAR FIRMING TA ...
5890 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK