ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Jimmy Choo Fever
 
 
Jimmy Choo
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Jimmy Choo
 
Jimmy Choo Fever
 Jimmy Choo Fever, një aromë adiktive që feston një aspekt të ri të gruas Jimmy Choo, një ekstrovert i lindur me një energji të gjallë dhe ndjenjën e argëtimit. Në mënyrë të pamasë glamuroze dhe instiktivisht joshëse, askush nuk do të hyjë në rrugën e saj.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Jimmy Choo Fever 60 ml edp
Artikulli #11671
9 500 LEK SHTO NË SHPORTË
Jimmy Choo Fever 100 ml edp Tester
Artikulli #11672
7 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
200 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
Impala Upgrade Masca ...
450 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
Yves Saint Laurent E ...
6500 LEK
Creation lamis Heirl ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Chopard Chopard Pour ...
1800 LEK - 2500 LEK
David Beckham Intima ...
3200 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Escada Escada S ...
1600 LEK - 7000 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 7500 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Ver Nel Ver Nel Sacc ...
290 LEK
Thierry Mugler Angel ...
550 LEK - 1000 LEK
Boucheron Place Vend ...
8500 LEK
Giorgio Armani Arman ...
55000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
25000 LEK
AlmaK Almak Silky L ...
700 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
11900 LEK - 15900 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
Acqua di Parma Gelso ...
8400 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2800 LEK
COLLISTAR HIGH-DEFIN ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4950 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK