ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
JIMMY CHOO EAU DE TOILETTE SPRAY FOR WOMEN
 
 
Jimmy Choo
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Jimmy Choo
 
JIMMY CHOO EAU DE TOILETTE SPRAY FOR WOMEN
 Aroma synon të mbështjellë gratë në ndjeshmërinë dhe thelbin fuqizues të markës Jimmy Choo. Me këtë parfum Jimmy Choo arriti vizionin e vet për të pasur aromën e vet dhe për të arritur tek gratë anembanë botës dhe për të kapur zemrat e tyre me këtë aromë të pazakontë dhe të ndjeshme.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
JIMMY CHOO EAU DE TOILETTE SPRAY FOR WOMEN 60 ml
Artikulli #11675
6 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Perfect Cove ...
1000 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Impala Mascara LASH ...
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
690 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
650 LEK
RIMMEL LONDON  RIMME ...
440 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Makeup Revolution London& ...
1400 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
COLLISTAR HYDRO-PROT ...
4850 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Prada Infusion D'Hom ...
6300 LEK
Creation lamis Illus ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
Ralph Lauren Polo Do ...
4200 LEK
Moschino OH! ...
3300 LEK - 4500 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
CAROLINA HERRERA Vet ...
6500 LEK
Christina Aguilera I ...
1800 LEK - 4500 LEK
Davidoff Cool Water ...
2000 LEK - 4200 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3500 LEK
Dupont Rose ...
3000 LEK - 5300 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Boucheron Place Vend ...
8500 LEK
MOLINARD Vanille Fru ...
2500 LEK - 7400 LEK
Acqua di Parma AFTER ...
7300 LEK
MOLINARD Tubereuse V ...
9950 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Fresh - inte ...
250 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK