ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Jimmy Choo Illicit
 
 
Jimmy Choo
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Jimmy Choo
 
Jimmy Choo Illicit
 Kjo aromë moderne, me lule zgjon shqisat, duke i bërë thirrje çdo gruaje që guxon të jetojë plotësisht. Kjo është një përvojë krejtësisht unike e aromave; i mbushur, provokues dhe femëror me përzierjen e shënimeve të saj, duke përfshirë xhenxhefil, rose, jasemini dhe dru sandali.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Jimmy Choo Illicit 100 ml edp
Artikulli #11677
11 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala VINYL ...
300 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1600 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
500 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
800 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1200 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
550 LEK
Makeup Revolution London& ...
1280 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
1800 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
4950 LEK
COLLISTAR ENERGY+REG ...
5375 LEK
Valentino V pour hom ...
6000 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 12950 LEK
Paris Vally Caliber ...
2100 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
Neutro Roberts perfe ...
350 LEK
paco rabanne Lady Mi ...
3200 LEK - 10500 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
Chloe NARCISSE ...
5500 LEK
Christina Aguilera C ...
1800 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
David Beckham Intima ...
3200 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Moda EAU DE TOILETTE ...
200 LEK
TOM FORD Tom Ford Ne ...
25000 LEK
Acqua di Parma DEODO ...
3800 LEK
Acqua di Parma Iris ...
11900 LEK - 15900 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK