ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Goldea The Roman Night Bvlgari
 
 
Bvlgari
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Bvlgari
 
Goldea The Roman Night Bvlgari
 Goldea Nata romake është joshëse, femërore, e butë dhe absolutisht e butë. I dedikuar, me prekjen e saj intensive dhe të veçantë në raste unike, ëndërronte, ku është aroma, do ta kthejë atë në protagonist absolut të natës.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Goldea The Roman Night Bvlgari 30ml edp
Artikulli #11679
7 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Micromatic ...
400 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
1200 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
760 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4250 LEK
COLLISTAR FRESH MOIS ...
4400 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
Prada Infusion D'Hom ...
6300 LEK
Narciso Rodrigues Fo ...
6800 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5700 LEK - 6600 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Creation lamis La Va ...
1000 LEK
Paris Vally It's del ...
2100 LEK
Lacoste Essential ...
2500 LEK - 7500 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK - 1900 LEK
Top Ten FLORAL DREAM ...
900 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Davidoff Hot Water ...
2500 LEK - 6500 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
1200 LEK
Gabriela Sabatini La ...
1500 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
MOLINARD Rose Eau De ...
7400 LEK
Cartier Baiser Vole ...
8500 LEK - 18000 LEK
Acqua di Parma DEODO ...
3900 LEK
Acqua di Parma Magno ...
11500 LEK - 15500 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
11900 LEK - 15900 LEK
Garnier Fresh - inte ...
250 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Genera Balsam ...
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK