ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Terre D'Hermes Eau Intense Vetiver
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Hermes
 
Terre D'Hermes Eau Intense Vetiver
 Vetiver, e natyrshme në Terre që nga origjina e tij, është kulmi i kësaj përbërjeje të re. Ekuilibri i parë pyjor dhe mineral i Terres bëhet drurësh dhe vegjetal. Forca e vetiverit është e përzier me vitalitetin e piper Sichuan dhe bergamot jeshil.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Terre D'Hermes Eau Intense Vetiver 50 ml edp
Artikulli #11685
12 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
RIMMEL LONDON  RIMME ...
440 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
Makeup Revolution London& ...
985 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
290 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
780 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
COLLISTAR EYE HYDRO- ...
3590 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
6950 LEK
Guerlain L'instant d ...
7900 LEK - 8500 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
5900 LEK - 9500 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
Versace Blue jeans ...
2860 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Calvin Klein Crave ...
4900 LEK
Calvin Klein Euphori ...
8500 LEK
Lacoste Challenge ...
2650 LEK - 7500 LEK
Roberto Cavalli Serp ...
6000 LEK
Burberry Weekend ...
3500 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 4600 LEK
Escada Desire Me ...
4200 LEK - 8200 LEK
Colour Me Red Roll-o ...
350 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
30000 LEK
CHANEL Bleu De Chane ...
9900 LEK
MOLINARD Lavande Eau ...
7400 LEK
PENHALIGON'S QUERCUS ...
12000 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
8550 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9700 LEK - 13000 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
Genera Mask rigjener ...
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK