ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
MOLINARD DE MOLINARD
 
 
MOLINARD
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA MOLINARD
 
MOLINARD DE MOLINARD
 Ashtu si një simfoni e mrekullueshme me lule, Molinard de Molinard është aroma e fundit romantike, një buqetë luksoze me sofistikim të njohur. Bërë nga dy lule të famshme Grasse: Rose Centifolia dhe Jasmine Grandiflorum, përshëndetën me delikatë me lule të bardha si Narcis dhe Ylang-ylang, për të përfunduar mbi shënimet delikate të drurit dhe orientale. Ky aromë e përjetshme mishëron një histori të besnikërisë universale, Grasse në të gjithë shkëlqimin e saj!
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
MOLINARD DE MOLINARD 75 ML EDT
Artikulli #11707
9 700 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Impala Micromatic †...
400 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Lancome Miracle Fore ...
4000 LEK - 7500 LEK
Escada Signature ...
1800 LEK - 6000 LEK
Calvin Klein Obsessi ...
5300 LEK
Roberto Cavalli Serp ...
6000 LEK
Revlon Charlie ...
1500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6000 LEK
Chloe NARCISSE ...
5500 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
Laura Biagiotti Laur ...
5300 LEK
Dolce & Gabbana Desi ...
9500 LEK
TOM FORD Tom Ford Ou ...
30000 LEK
Dior Sauvage Dior ...
MOLINARD Muguet Eau ...
7400 LEK
MOLINARD Nirmala Eau ...
5000 LEK - 9700 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
Genera Mask rigjener ...
Nivea Classic care ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Head & Shoulders Hea ...
700 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK