ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
LE RÊVE NIRMALA MOLINARD
 
 
MOLINARD
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA MOLINARD
 
LE RÊVE NIRMALA MOLINARD
 Një ëndërr e kënaqësive të shijshme.
Shënimet e aromës së parfumit të pralines, bajames me sheqer dhe çokollatë shkaktojnë dëshirë të menjëhershme, për t'u përzier me agrume me gaz (bergamot, portokall mandarin), duke krijuar një bonbon të ëmbël. Një buqetë ekstravagante (magnolia, rose, orkide, vjollcë) lulëzon në një bazë delikate orientale, musky, që përfshin një botë të lehtë dhe të lumtur, botën e re të Nirmalës!
Në mënyrë romantike, flaconja femërore është një kopje besnike e të moshuarve të saj, një festë e grave të reja - dhe atyre që synojnë të mbeten kështu.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
LE RÊVE NIRMALA MOLINARD 75 ML EDT
Artikulli #11711
8 500 LEK SHTO NË SHPORTË
LE RÊVE NIRMALA MOLINARD 30 ML EDT
Artikulli #11712
4 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Impala Mascara LASH ...
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Makeup Revolution London& ...
1800 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR EYE HYDRO- ...
3590 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
Dolce & Gabbana Pour ...
2800 LEK - 9800 LEK
Creation lamis Illus ...
1000 LEK
Paris Vally Serenade ...
2100 LEK
Lacoste Essential ...
2500 LEK - 7500 LEK
Valentino Rock'n Dre ...
5200 LEK
Yves Saint Laurent B ...
9500 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4700 LEK - 6300 LEK
Montblanc EXCEPTIONN ...
5500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
D Squared 2 She Wood ...
7000 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Davidoff Champion ...
2500 LEK - 8000 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Gres Cabotine De Gr ...
3500 LEK
Jimmy Choo  Jimmy Ch ...
7500 LEK - 9500 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
13750 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9700 LEK - 13000 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
Acqua di Parma SUBLI ...
8500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR FIRMING TA ...
5890 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Genera Mask rigjener ...
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK