ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Molinard Habanita L'Esprit Eau De Parfum
 
 
MOLINARD
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA MOLINARD
 
Molinard Habanita L'Esprit Eau De Parfum
 HABANITA L'ESPRIT Eau de Parfum krijuar në vitin 2013
Sensual, si aroma e lëkurës dhe e padiskutueshme Habanita
Ky aspekt i ri i Habanitës është i paprekshëm dhe i ndritshëm, duke zbuluar në mënyrë diskrete natyrën e tij të vërtetë, njëkohësisht ngulmuese dhe misterioze!
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Molinard Habanita L'Esprit 30 ml edp
Artikulli #11714
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
Molinard Habanita L'Esprit 75 ml
Artikulli #12003
14 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Maybelline Baby Lips ...
210 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1200 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
1800 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
990 LEK - 1650 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
COLLISTAR MATTIFYING ...
2945 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Estee Lauder Pure Wh ...
6400 LEK
Calvin Klein Calvin ...
5300 LEK - 8200 LEK
Valentino V ...
5000 LEK - 6500 LEK
Valentino V pour hom ...
6000 LEK
Giorgio Armani Attit ...
4000 LEK - 9000 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
6000 LEK
Calvin Klein Crave ...
4900 LEK
CHANEL Coco Mademois ...
8000 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Top Ten FLORAL DREAM ...
900 LEK
Moschino Cheap & Chi ...
4700 LEK - 5500 LEK
Dupont Rose ...
3000 LEK - 5300 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK - 7300 LEK
Givenchy Organza Fir ...
5000 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Versace Vanitas ...
10500 LEK
Dior Dior JOY ...
7500 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
Acqua di Parma Peoni ...
8600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK