ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Cuir Perfume by Molinard
 
 
MOLINARD
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA MOLINARD
 
Cuir Perfume by Molinard
 Kjo aromë hapet me vija agrume dhe me erëza të verbonës së limonit, arrëmit dhe bergamotit. Shënimet e zemrës, të përbërë nga djegës, shafran, livando dhe zambakë të luginës, janë lehtë të lules dhe pak të mprehta. Veshjet bazë i japin këtij aromë parfumin e saj të veçantë të guximshëm. Ato përfshijnë dru sandali, oud, qelibar, musk, patchouli dhe lëkurë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Cuir Perfume Molinard 75 ml edp
Artikulli #11722
7 400 LEK SHTO NË SHPORTË
Cuir Perfume Molinard 30 ml edp
Artikulli #11723
4 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Flormar Perfect Cove ...
1000 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
1800 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1600 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
Refan HIMALAYAN GOJI ...
850 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
Burberry The Beat ...
3700 LEK - 3900 LEK
Cacharel Anais Anais ...
5300 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Calvin Klein MAN ...
5500 LEK
Calvin Klein Eternit ...
5800 LEK
Top Ten Pure Lightne ...
900 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Moschino OH! ...
3300 LEK - 4500 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Giorgio Armani Arman ...
4500 LEK - 11700 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK
Givenchy Organza Fir ...
5000 LEK
Guy Laroche Drakkar ...
4500 LEK - 5300 LEK
Guerlain Guerlain La ...
10500 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
18000 LEK
Jimmy Choo  Jimmy Ch ...
7500 LEK - 9500 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Head & Shoulders Hea ...
700 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK