ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Vanille Patchouli Eau de Parfum
 
 
MOLINARD
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA MOLINARD
 
Vanille Patchouli Eau de Parfum
 Ashtu si një shkop magjik, guximi i Molinard na magjeps. Vanille Patchouli është aroma e paradoksit të hollë mes provokimit dhe delikatesës. I papërmbajtshëm, bashkimi i këtyre dy elementeve çon në një tërheqje spektakolare. Delekatë dhe plot, aroma krijon një elektroshok me aroma orientale
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Vanille Patchouli Eau de Parfum 75 ml
Artikulli #11727
7 400 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda TRANSPARENT GEL ...
450 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
Impala Impala Terrac ...
RIMMEL LONDON Rimmel ...
990 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
590 LEK
Makeup Revolution London& ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
1150 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
6950 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Versace Versense ...
4500 LEK - 8000 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Kenzo Kenzo pour hom ...
5500 LEK
Bvlgari BLV ...
2800 LEK - 5000 LEK
Tesori d'Oriente Orc ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Leg ...
440 LEK
Paris Vally Serenade ...
2100 LEK
Calvin Klein Eternit ...
6500 LEK
Jean Paul Gaultier C ...
9500 LEK
CAROLINA HERRERA Vet ...
6500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Dupont Passenger ...
3000 LEK - 3800 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
9200 LEK - 15950 LEK
MOLINARD Rose Turkia ...
25000 LEK
MOLINARD Musc Eau de ...
7400 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
11900 LEK - 15900 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2800 LEK
COLLISTAR FIRMING TA ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
5650 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Taft Creative Look M ...
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK