ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Musc Eau de Parfum
 
 
MOLINARD
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA MOLINARD
 
Musc Eau de Parfum
 Ashtu si një haraç i gjallë për trashëgiminë e parfumierit, Musc ofron një zgjim të ngrohtë dhe të mbështjellë. Aromë thekson me sinqeritet goditjet e një eho të rafinuar dhe sensuale, para se të lulëzojnë në butësinë e lëkurës. Eau de Parfum sjell aromën e pabesueshme të një musku të karakterit.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Musc Eau De Parfum 75 ml
Artikulli #11733
7 400 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
Calvin Klein Ck IN2U ...
3900 LEK
Gucci Pour Homme II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Gucci Envy ...
4300 LEK
Creation lamis Atomi ...
1000 LEK
Paris Vally Nitro ...
2100 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
Christina Aguilera C ...
1800 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
Dupont Blanc ...
2500 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3000 LEK - 9500 LEK
Colour Me Silver ...
1900 LEK
Colour Me Red Roll-o ...
350 LEK
Playboy Play it sexy ...
400 LEK
Playboy Miami ...
400 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
30000 LEK
Givenchy L'Interdit ...
10500 LEK
MOLINARD LE RÊVE NI ...
4000 LEK - 7500 LEK
PENHALIGON'S ENDYMIO ...
12000 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK