ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Patchouli Eau De Parfum
 
 
MOLINARD
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA MOLINARD
 
Patchouli Eau De Parfum
 Përzierje delikate e provokimit dhe joshjes, PATCHOULI është pafundësisht sensuale dhe varësuese. Pasqyra e tij misterioze dhe magjepsëse nxjerr në pah shënimet e drurit dhe të chypre. Një Eau de Parfum, e përzier, subverzion, një nënshkrim i vërtetë Molinard!
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Patchouli Eau De Parfum 75 ml
Artikulli #11739
7 400 LEK SHTO NË SHPORTË
Patchouli Eau De Parfum 30 ml
Artikulli #11740
4 000 LEK SHTO NË SHPORTË
Patchouli Eau De Parfum 15 ml
Artikulli #11741
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
Impala Dipliner 501 ...
450 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
990 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
400 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
Refan HIMALAYAN GOJI ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR MATTIFYING ...
2945 LEK
Cacharel Amor amor ...
6000 LEK
Lancome Miracle Fore ...
4000 LEK - 7500 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Lacoste Inspiration ...
3400 LEK - 4800 LEK
Hugo Boss Hugo Woman ...
4000 LEK
Paris Vally Ragazzo ...
2100 LEK
Tesori d'Oriente Afr ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Orc ...
440 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Ralph Lauren Polo Do ...
4200 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Christina Aguilera I ...
1800 LEK - 4500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4800 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 13900 LEK
Guerlain Insolence I ...
6300 LEK
Lacoste Elegance ...
6400 LEK
Thierry Mugler Angel ...
550 LEK - 1000 LEK
MOLINARD Acqua Lotus ...
18000 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
13750 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
COLLISTAR PURE ACTIV ...
4450 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4450 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK