ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Antistress  Facial Wash Gel Refan
 
 
Refan
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Refan
 
Antistress Facial Wash Gel Refan
 ANTISTRESS Gel për larje të fytyrës i butë i heq të gjitha papastërtitë pa thare lekuren. Acidi polaksilik siguron lulëzimin e lëkurës dhe pastrimin e thellë të poreve duke larguar sebumin e tepërt. Aromë delikate e agrumeve ka një efekt zbutës në mendje, ndihmon në reduktimin e stresit të përditshëm dhe zgjon shqisat. Përdorimi: Aplikoni në lëkurë të lagur të fytyrës, qafës dhe dekoletese. Bejeni masazh butesisht lekures, pastaj shpelajeni me uje. Shmangni kontaktet me sytë!
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Antistress Facial Wash Gel Refan
Artikulli #11764
950 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
1800 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
990 LEK - 1650 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
Cerruti SI ...
5500 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Yves Saint Laurent B ...
9500 LEK
Thierry Mugler Angel ...
5200 LEK - 5500 LEK
Revlon Charlie ...
1500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 3800 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
Davidoff Adventure e ...
5500 LEK - 7300 LEK
Dupont Orazuli ...
2800 LEK - 3600 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
1200 LEK
Escada Incredible Me ...
3000 LEK - 6500 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Moschino Glamour ...
7500 LEK
MOLINARD MOLINARD DE ...
9700 LEK
PENHALIGON'S Opus 18 ...
14000 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3950 LEK
Acqua di Parma Magno ...
11500 LEK - 15500 LEK
MOLINARD Tubereuse V ...
9950 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR SUBLIME BL ...
5890 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK