ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
HIMALAYAN GOJI BERRY PROTECTIVE DAY FACE CREAM
 
 
Refan
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Refan
 
HIMALAYAN GOJI BERRY PROTECTIVE DAY FACE CREAM
 Goji berry ekstrakt dhe gjalpë shea
Krems mbrojtës për fytyre te përshtatshme për përdorim të përditshëm.
Himalayan goji berry ekstrakt rigjeneron lëkurën, përmirëson metabolizmin qelizor dhe përshpejton rritjen e qelizave.
Gjalpë shea që është e pasur me esenciale për vitaminat A, E dhe acide yndyrore të lëkurës ka veti zbutje dhe vlera hidratuese.
Lëkura bëhet e qetë dhe elastike përsëri.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
HIMALAYAN GOJI BERRY PROTECTIVE DAY FACE CREAM
Artikulli #11766
850 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Flormar Perfect Cove ...
1000 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
1200 LEK
Impala Upgrade Masca ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1000 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
590 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
400 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1200 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1150 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
COLLISTAR FRESH MOIS ...
4400 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
6950 LEK
Dolce & Gabbana The ...
4000 LEK - 15950 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Prada Infusion D'Hom ...
6300 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Valentino Valentino ...
6000 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente The ...
440 LEK
Paris Vally Kisses&H ...
2100 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
700 LEK
Calvin Klein Eternit ...
6500 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
Chloe INTENSE ...
9200 LEK - 11600 LEK
Davidoff Hot Water ...
2500 LEK - 6500 LEK
Dupont Blanc ...
2500 LEK
Ermenegildo Zegna Ze ...
5500 LEK
Hugo Boss In Motion ...
5200 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
7750 LEK - 10250 LEK
Lacoste Lacoste Pour ...
3250 LEK
MOLINARD Heliotrope ...
17500 LEK
Garnier Fresh - inte ...
250 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
COLLISTAR SUBLIME ME ...
5890 LEK
COLLISTAR HIGH-DEFIN ...
5890 LEK
COLLISTAR INTENSIVE ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
6700 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK