ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Olive Anti-Aging Day Face Cream
 
 
Refan
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Refan
 
Olive Anti-Aging Day Face Cream
 Krem kujdesi dite per te mbrojtur lekuren e fytyres dhe qafes. 
Ekstrakt ulliri dhe vaj ulliri, të pasura me antioksidantë, mbrojnë qelizat nga radikalët e lira dhe ruajnë vitalitetin e tyre. Kolagjeni i detit rikthen elasticitetin e lëkurës dhe zbut rrudhat e fytyrës. Filtrat UV-A dhe UV-B  e mbrojnë lëkurën nga efektet e dëmshme të dritës së diellit dhe parandalojnë plakjen e saj të parakohshme.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Olive Anti-Aging Day Face Cream
Artikulli #11768
980 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
1800 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Impala Impala Terrac ...
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
780 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
Hugo Boss Boss Orang ...
3000 LEK - 7200 LEK
Creation lamis Illus ...
1000 LEK
Creation lamis Illis ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Paris Vally Serenade ...
2100 LEK
Paris Vally Encoded ...
1900 LEK
Top Ten FREE EMOTIN ...
900 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Christina Aguilera B ...
1800 LEK - 6000 LEK
Dupont Rose ...
3000 LEK - 5300 LEK
Laura Biagiotti Emot ...
5200 LEK
Dolce & Gabbana Desi ...
9500 LEK
MOLINARD Fleur D'Ora ...
7400 LEK
Acqua di Parma DEODO ...
Acqua di Parma Gelso ...
15900 LEK
MOLINARD Heliotrope ...
17500 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Garnier Fresh - inte ...
250 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
AlmaK AmaK Hair Care ...
1100 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
COLLISTAR SUBLIME ME ...
5890 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK