ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Shea/Karité Nourishing day/night face cream
 
 
Refan
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Refan
 
Shea/Karité Nourishing day/night face cream
 Krem fytyre dite dhe nate, ushqyes me një aromë magjepsëse.
Ai përmban gjalpë organike shea, e pasur me vitamina esenciale A, E dhe acide yndyrore.
Cilësi e lehtë dhe e butë shkrihet në lëkurë pa lënë një mbetje të yndyrshme.
I përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Shea/Karité Nourishing day/night face cream
Artikulli #11772
850 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
600 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
140 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1200 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
800 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
Versace Bright Cryst ...
4400 LEK - 6000 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Azzaro Azzaro pour h ...
5800 LEK
Hugo Boss Hugo ...
2500 LEK - 8000 LEK
Hugo Boss Hugo XX ...
2500 LEK - 6900 LEK
Bvlgari Au the vert ...
2500 LEK - 5200 LEK
Creation lamis Heirl ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente The ...
440 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK - 1900 LEK
Top Ten Fruity rhyth ...
900 LEK
Narciso Rodrigues fo ...
10500 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Gabriela Sabatini Pr ...
1000 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Denim Musk ...
280 LEK
Thierry Mugler Angel ...
550 LEK - 1000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
55000 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Neutro Roberts Zero ...
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK