ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Baiser Vole Cartier
 
 
Cartier
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Cartier
 
Baiser Vole Cartier
 Aromë e një lule madhështore dhe të pandjeshme: zambaku, e reinventuar për herë të parë nga freskia e gjethes së saj, thelbi me lule të petalit të saj dhe pluhuri i pistës së saj.
Për këtë aromë, ai donte të rikrijonte aromën e një tufë lulesh.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Baiser Vole Cartier 100 ml edp
Artikulli #11779
18 000 LEK SHTO NË SHPORTË
Baiser Vole Cartier 50 ml edp
Artikulli #11781
8 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Flormar Perfect Cove ...
1000 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Impala Dipliner 501 ...
450 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
1800 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
590 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Makeup Revolution London& ...
650 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Loreal Perfect Clean ...
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4250 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR MATTIFYING ...
2945 LEK
Cartier Le Baiser Du ...
5800 LEK
Valentino V pour hom ...
6000 LEK
Kenzo Tokyo by Kenzo ...
5500 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
6000 LEK
Creation lamis Colos ...
900 LEK
Tesori d'Oriente The ...
440 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Paris Vally Foxy ...
1900 LEK
Jacques Jasmine ...
980 LEK
Ungaro ungaro ...
2900 LEK
Prada INFUSION DE FL ...
11000 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Dupont Dupont Men ...
3300 LEK - 4600 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
1200 LEK
Guerlain Insolence I ...
6300 LEK
MOLINARD MOLINARD DE ...
9700 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
8550 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9400 LEK - 13000 LEK
Acqua di Parma Iris ...
11900 LEK - 15900 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Acqua di Parma Gelso ...
8400 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
COLLISTAR FIRMING TA ...
5890 LEK
Genera Mask rigjener ...
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK