ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
ENDYMION EAU DE COLOGNE PENHALIGON'S
 
 
PENHALIGON'S
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA PENHALIGON'S
 
ENDYMION EAU DE COLOGNE PENHALIGON'S
 Karizmatik i Penhaligon Eau de Cologne i referohet mitologjisë greke - është emëruar pas djalit të bukur Zeus, Endymion. Hapja me Bergamot, Mandarin, Lavender dhe Sage të freskët, ky aromë e shumëfishtë ka një zemër Geranium dhe kafe dhe vendoset në një përzierje të pasur me Vetiver, Cardamom, Nutmeg dhe Sandalwood. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Endymion Eau De Cologne Penhaligon;s Tester 100 ml
Artikulli #11788
12 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda DIPLINER ...
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
600 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1600 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
Impala Impala Terrac ...
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
990 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
Guerlain L'instant d ...
7900 LEK - 8500 LEK
Versace Blue jeans ...
2860 LEK
Dolce & Gabbana Femi ...
5000 LEK - 6200 LEK
Bvlgari Au the vert ...
2500 LEK - 5200 LEK
Creation lamis Illus ...
1000 LEK
Creation lamis Himse ...
1000 LEK
Paris Vally It's del ...
2100 LEK
Jacques Opportunity ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Fra ...
440 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
Neutro Roberts perfe ...
350 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Rubella Deba Deo ...
250 LEK
Top Ten Natural Vita ...
900 LEK
Davidoff Game ...
2500 LEK - 5000 LEK
Dupont Femme ...
4800 LEK
TOM FORD Tom Ford Ne ...
25000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
25000 LEK
MOLINARD Vanille Eau ...
7400 LEK
MOLINARD Nirmala Eau ...
5000 LEK - 9700 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK