ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Artemisia Eau de Parfum Penhaligon.s
 
 
PENHALIGON'S
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA PENHALIGON'S
 
Artemisia Eau de Parfum Penhaligon.s
 Artemisia është një aromë bukur e butë, e frymëzuar nga tregime romantike nga mitologjia greke dhe e emëruar në nder të Artemis, perëndeshë e gjuetisë, simboli i së cilës ishte Hëna. Në bazë të Artemisia është një përzierje e butë, pothuajse karamele e ëmbël e vanilje dhe qelibar, e cila shpaloset nën një vello hënore të jasemines, violets dhe zambakut të luginës dhe shënimet delikate të frutave të pemëve dhe gjethe të gjelbër të gjelbër. Aromat tona të bukura janë bërë në Angli duke përdorur përbërësit më të mirë të rrallë; nga bergamota të shtrydhur me dorë, deri tek jasemini me dyfishin e çmimit të arit.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Artemisia Eau de Parfum Penhaligon.s Tester 100 ml
Artikulli #11790
14 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1600 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
RIMMEL LONDON Rmmel ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
990 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1650 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
990 LEK - 1650 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Ferrari  Ferrari Red ...
1800 LEK - 4500 LEK
Lacoste Inspiration ...
3400 LEK - 4800 LEK
Gucci Gucci By Gucci ...
3200 LEK - 10500 LEK
CHANEL No5 ...
10000 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Calvin Klein Euphori ...
8500 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Moschino OH! ...
3300 LEK - 4500 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Ermenegildo Zegna Ze ...
5500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Laura Biagiotti Emot ...
5200 LEK
Gucci Guilty ...
9000 LEK
Colour Me Gold ...
300 LEK
PENHALIGON'S Opus 18 ...
14000 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR ANTI-WATER ...
5890 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK