ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Iris Prima Perfume Penhaligon's
 
 
PENHALIGON'S
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA PENHALIGON'S
 
Iris Prima Perfume Penhaligon's
 Shënimet delikate të irisit dhe të jasemines ofrojnë një ndjesi të dukshme femërore, dhe shënimet bazë të lëkurës krijojnë një përfundim klasik
Aromë magjepsëse kombinon shënimet e lartë të bergamit me lëkundjet e piperit të kuq .
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Iris Prima Perfume Penhaligon's Tester 00 ml
Artikulli #11794
16 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3000 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
1200 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
650 LEK
RIMMEL LONDON EXTRA ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Garnier Pure ...
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
6950 LEK
Cacharel Liberte ...
5300 LEK
Versace Red jeans ...
2860 LEK
Moschino I Love Love ...
4200 LEK - 5400 LEK
Moschino Couture ...
7300 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Guess Woman ...
6200 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Bvlgari EAU The Roug ...
5000 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Cindy Crawford Water ...
2500 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK
Jennifer Lopez Deseo ...
4000 LEK - 6500 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
Calvin Klein Calvin ...
4200 LEK
Giorgio Armani Arman ...
22000 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Taft Creative Look M ...
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK