ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
AmaK Hair Care Conditioner
 
 
AlmaK
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA AlmaK
 
AmaK Hair Care Conditioner
 Formule e përditshme ushqyese e bazuar në mineralet e Detit të Vdekur dhe rimbushjen e vajrave bimore që ndihmojnë në ribalancimin e flokëve. Permbajtja e saj e pasur me vajra natyrale dhe vaj Argani nxit shkëlqimin natyror te flokut duke e lene ate te bute.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
AlmaK Hair Care Conditioner 300 ml
Artikulli #11796
1 100 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar True color P ...
280 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1200 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
900 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
760 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4250 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
Lancome Miracle ...
4700 LEK - 8600 LEK
Versace Versense ...
4500 LEK - 8000 LEK
Moschino I Love Love ...
4200 LEK - 5400 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Paris Vally Caliber ...
2100 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Amb ...
440 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
Diesel Fuel for Life ...
3000 LEK - 8000 LEK
Dupont Passenger ...
3000 LEK - 3800 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Cacharel LouLou ...
6000 LEK
MOLINARD MOLINARD DE ...
9700 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
250 LEK
Acqua di Parma SUBLI ...
8500 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
COLLISTAR SUBLIME ME ...
5890 LEK
COLLISTAR ANTI-WATER ...
5890 LEK
COLLISTAR HIGH-DEFIN ...
5890 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Genera Balsam ...
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK