ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
RIMMEL WAKE ME UP FOUNDATION
 
 
RIMMEL LONDON
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA RIMMEL LONDON
 
RIMMEL WAKE ME UP FOUNDATION
 Fondacioni Wake Me Up, zvogëlon shenjat e lodhjes nga jeta juaj plot tension. Për një lëkurë të ndritshme, të pastër dhe të përsosur.
Anti-lodhje
Lëkura e ndritshme, e pastër dhe e përsosur
SPF20
Me vitaminë C dhe perlat shkëlqim
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
WAKE ME UP FOUNDATION 30 ml
Artikulli #11821
1 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
140 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1200 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
700 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
Versace Pour homme ...
8000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 8000 LEK
Narciso Rodrigues Fo ...
6800 LEK
Creation lamis La Va ...
1000 LEK
Jacques Rich and Fam ...
980 LEK
Roberto Cavalli Cava ...
4500 LEK - 9800 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Chopard Chopard Pour ...
1800 LEK - 2500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Cindy Crawford Summe ...
2500 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
Davidoff Echo ...
3500 LEK - 5200 LEK
Escada Sentiment pou ...
3000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Calvin Klein Encount ...
7000 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
9000 LEK
TOM FORD Tom Ford Ma ...
30000 LEK
Dior Sauvage Dior ...
Garnier Invisible ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
250 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Genera Balsam ...
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK