ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Rimmel London Extra 3D Lash Mascara
 
 
RIMMEL LONDON
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA RIMMEL LONDON
 
Rimmel London Extra 3D Lash Mascara
 Furça 3D e bën të lehtë kapjen, veshjen dhe heqjen e çdo centrifugimi
Bojë për vetulla me ngjyrë të zbehur në ngjyrë ekstreme të zezë
Hydrogels japin rëna një film ultra të qetë për një pamje të shëndetshme
Formula me vitaminë E të pasuruar me krijuesit e filmit, dyllet dhe pigmentet
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Rimmel London Extra 3D Lash Mascara
Artikulli #11881
790 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Mascara LASH ...
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1200 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
690 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
650 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4250 LEK
COLLISTAR ENERGY+REG ...
5375 LEK
COLLISTAR ULTRA-REGE ...
7250 LEK
Dolce & Gabbana The ...
4000 LEK - 15950 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Dolce & Gabbana Femi ...
5000 LEK - 6200 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5700 LEK - 6600 LEK
Gucci Pour Homme ...
3200 LEK - 7600 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Tesori d'Oriente Mus ...
440 LEK
Jacques Fortitude ...
980 LEK
Jacques Millionaire ...
980 LEK
Colour Me Colour Me ...
800 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Dupont Pursuit ...
2200 LEK - 5000 LEK
Ver Nel Ver Nel Sacc ...
290 LEK
MOLINARD Habanita Ea ...
3800 LEK - 11500 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
COLLISTAR INTENSIVE ...
5890 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK