ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Rimmel London Stay Matte Liquid Lip Colour
 
 
RIMMEL LONDON
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA RIMMEL LONDON
 
Rimmel London Stay Matte Liquid Lip Colour
  Stay Matte siguron mbulim të plotë në një goditje që është provë e puthjes, prekëse dhe e papërshkueshme nga uji, ndërkohë që është gjithashtu e rehatshme dhe e lehtë. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Rimmel London Stay Matte Liquid Lip Colour
Artikulli #11887
690 LEK SHTO NË SHPORTË
Rimmel London Stay Matte Liquid Lip Colour
Artikulli #11888
690 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1200 LEK
COLLISTAR HYDRO-PROT ...
4850 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Prada Infusion D'Hom ...
6300 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Davidoff Cool Water ...
3500 LEK - 5900 LEK
Calvin Klein MAN ...
5500 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
Colour Me Colour Me ...
800 LEK
Thierry Mugler Alien ...
8000 LEK
Roberto Cavalli Serp ...
6000 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Moschino OH! ...
3300 LEK - 4500 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Dupont Passenger for ...
2800 LEK - 3300 LEK
Escada Desire Me ...
4200 LEK - 8200 LEK
Escada Incredible Me ...
3000 LEK - 6500 LEK
Moschino Glamour ...
7500 LEK
Calvin Klein Encount ...
7000 LEK
CHANEL Bleu De Chane ...
9900 LEK
MOLINARD Chypre Char ...
9950 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK