ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Obsession
 
 
Calvin Klein
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Calvin Klein
 
Obsession
 Obsession për meshkuj.

Burrat janë gjithmonë të udhëhequr nga pasionet e tyre, përtej punës ose dashurisë. Kemi kërkuar për të krijuar një aromë e cila rrit flaken dhe vendosmërine  "Calvin Klein. Nga ana e tij në të njëjtën kohë kjo arome eshte sensuale dhe mashkullore. Makth i fuqishëm dhe i fortë, për Burra me pasion.

Importuar Nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Toilette Vaporisateur 75 ml
Artikulli #775
5 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Micromatic ...
400 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
1800 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
Lancome Magnifique ...
4500 LEK - 7000 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Hugo Boss Hugo ...
2500 LEK - 8000 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Creation lamis Every ...
1000 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
Jacques Legend ...
980 LEK
Neutro Roberts perfe ...
350 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
Ralph Lauren Polo Do ...
4200 LEK
Chloe INTENSE ...
9200 LEK - 11600 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
Ferrari Extreme ...
5000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
TOM FORD Tom Ford Ne ...
25000 LEK
Jimmy Choo  Jimmy Ch ...
11000 LEK
MOLINARD LE RÊVE NI ...
4000 LEK - 7500 LEK
Dior Miss Dior Eau D ...
8900 LEK - 13000 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK