ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Euphoria Blossom
 
 
Calvin Klein
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Calvin Klein
 
Euphoria Blossom
 Euphoria
 Euphoria eshte nje arome që del nga delikatesa dhe freskia e orkideve të bardha. Është i shëndetshëm dhe i freskët,  një përzierje e lules agrume mbuluar me vesë dhe fruta të holluara me ujë. Frymëzuar nga atmosfera e një luleje te bukur ne lulëzim, euforia blossom  zgjat përvojën e euforis për të përfshirë një femer moderne.

Importuar Nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 30ml
Artikulli #777
4 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline The One-b ...
700 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
500 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3200 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Vichy Aqua Thermal ...
2500 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
Guerlain Samsara ...
5200 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Bvlgari Au the vert ...
2500 LEK - 5200 LEK
Creation lamis Forei ...
1000 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Lacoste Essential ...
2500 LEK - 7500 LEK
Roberto Cavalli Cava ...
4500 LEK - 9800 LEK
Burberry Brit ...
2500 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
Lolita Lempicka L de ...
3500 LEK - 6000 LEK
Calvin Klein Euphori ...
5000 LEK - 6800 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1800 LEK - 3200 LEK
Davidoff Adventure e ...
5500 LEK - 7300 LEK
Dupont Dupont Men ...
3300 LEK - 4600 LEK
Giorgio Armani Arman ...
4500 LEK - 11700 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Givenchy Organza Fir ...
5000 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3000 LEK - 9500 LEK
Calvin Klein Calvin ...
4200 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK