ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Dolce & Gabbana The One for Men Eau de Parfum
 
 
Dolce & Gabbana
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dolce & Gabbana
 
Dolce & Gabbana The One for Men Eau de Parfum
 The One for Men eau de parfum është zgjedhja e vërtetë e njohësit. Për atë që përfaqëson maskulinitetin dhe sofistikimin e pastër, aroma është aq e mrekullueshme dhe karizmatike sa është. Dolce & Gabbana Një për meshkuj eau de parfum ofron një aromë shumë intensive për t'u apeluar individit më magnetik. Shënimet e gjalla dhe elegante të Grejpfrutit, Koriandrit dhe Basilit zbulojnë nënshkrimin orientale të aromës.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
The One for Men Eau de Parfum 50 ml
Artikulli #11916
9 950 LEK SHTO NË SHPORTË
The One for Men Eau de Parfum 1000 ml
Artikulli #11917
13 950 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
1950 LEK
NOTE BB CREAM ...
1600 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
Makeup Revolution London& ...
985 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Makeup Revolution London& ...
650 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
Calvin Klein Be ...
6900 LEK
Yves Saint Laurent Y ...
0 LEK - 8500 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
Shiseido Zen ...
5100 LEK - 10500 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Diesel Fuel for Life ...
3000 LEK - 8000 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Giorgio Armani Arman ...
4500 LEK - 11700 LEK
Denim Musk ...
280 LEK
Adidas Deo Body Spra ...
320 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
19000 LEK
MOLINARD Secret Sucr ...
18000 LEK
MOLINARD ROSE ÉMOIS ...
18000 LEK
PENHALIGON'S ENDYMIO ...
12000 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
8550 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3800 LEK
Acqua di Parma Iris ...
11900 LEK - 15900 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
COLLISTAR SUBLIME BL ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4950 LEK
Genera Balsam ...
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK