ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
MAN
 
 
Calvin Klein
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Calvin Klein
 
MAN
CK MEN

Një aromë që mishëron forcën moderne dhe pasqyron vlerat e markës se tij: minimalisem, dizajn dhe modernitet. Esencën e një njeriu të vendosur dhe të guximshem.

Importuar nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Toilette Vaporisateur 50 ml
Artikulli #781
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1200 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
Refan HIMALAYAN GOJI ...
850 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
CHANEL Coco eau de p ...
7500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
4000 LEK - 15950 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Givenchy Hot couture ...
6000 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5700 LEK - 6600 LEK
Hugo Boss Hugo XX ...
2500 LEK - 6900 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Bon Bons Primobacio ...
350 LEK
Paris Vally Ragazza ...
2100 LEK
Jacques Legend ...
980 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
CAROLINA HERRERA AQU ...
3000 LEK - 5200 LEK
Christina Aguilera C ...
1800 LEK
Cindy Crawford Cindy ...
2000 LEK
Davidoff Hot Water ...
2500 LEK - 6500 LEK
DKNY DKNY women ...
4000 LEK
Calvin Klein Encount ...
7000 LEK
MOLINARD Vanille Pat ...
7400 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Genera Balsam ...
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK