ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Blu Mediterraneo Fico di Amalfi
 
 
Acqua di Parma
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Acqua di Parma
 
Blu Mediterraneo Fico di Amalfi
 Fico di Amalfi, me një efekt të fuqishëm energjik, hapet me shënimet e bergamotit, limonit, grejpfrutit dhe citronit. Në zemrën e saj, nektari fiku, piper i kuq, dhe petals jasemini janë të përziera në harmoni.
Baza ofron një kombinim të çmuar të druve të fikut, drurit të kedrit dhe benzoinës
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Blu Mediterraneo Fico di Amalfi 75 ml
Artikulli #11934
9 250 LEK SHTO NË SHPORTË
Blu Mediterraneo Fico di Amalfi 150 ml
Artikulli #11935
13 750 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
1950 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
RIMMEL LONDON Rmmel ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1000 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1650 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
COLLISTAR ENERGY+REG ...
5375 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
Guerlain L'instant d ...
7900 LEK - 8500 LEK
Guerlain L'instant M ...
8500 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
Hugo Boss Hugo XY ...
2500 LEK - 7200 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Gucci Pour Homme ...
3200 LEK - 7600 LEK
Calvin Klein MAN ...
5500 LEK
Roberto Cavalli Cava ...
4500 LEK - 9800 LEK
Prada INFUSION DE FL ...
11000 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Davidoff Game ...
2500 LEK - 5000 LEK
Lacoste Dream of Pin ...
5600 LEK
Moschino Toujours Gl ...
6000 LEK
Guerlain Guerlain La ...
10500 LEK
MOLINARD Habanita Ca ...
7500 LEK
PENHALIGON'S Opus 18 ...
14000 LEK
Acqua di Parma Iris ...
11900 LEK - 15900 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Acqua di Parma Peoni ...
8600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2800 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4450 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK